Eesti Trummarite Foorum

FOORUM ON SULETUD!
Tänane kuupäev 17 Sept 2019 00:25

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 56 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 29 Jaan 2007 17:53 
Eemal

Klassivenna vend on see Taavi, kitarrist teie bändist. :)

Aga ei, bänd on hea, muusika samuti.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 31 Jaan 2007 03:15 
Eemal
Kasutaja avatar

Väga tore kui meeldib. Tafka on ju igati äge vend :)

Ning väikene update Burn Still'i livede suhtes kah...

10. veebruar - kus: Valga, Aia 19, mujal
kes: Burn Still, Necro Strike, Slegg
palju: 35 EEK või 1,5 LAT
lisainfo: Uksed kl 20

1. märts - kus: Noortebänd 2007 eelvoor, KLUBIS PRIVE!! :D
kes: Burn Still, Speed King, GangBang Familya, Reloaded,
Pure Mind, The Cord
palju: 50.-/40.- (flaieriga)
muu INFO: Kindlalt tean, et Somnus'es on üks foorumi
liikmetest ja tuttavatest inimestest - Taavi Rull, seega
teeks siis ka reklaami talle kah, tulge teda kaema!

2. märts - kus: Rockstars'is
mis: `Brutal Friday`
kes: SANCTIMONY (lat) http://www.sanctimony.lv, CATAFALC,
NIHILISITKRYPT, BURN STILL
palju: 75.-eek
muu INFO: Piletimüük algab 19.00
Esimene bänd lavale 21.00

Ja muidugi on võimalus veel EP'd endale soetada, nendel, kes pole veel seda teind, kuid tahaks - varsti saavad otsa!!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 31 Jaan 2007 03:22 
Eemal
Kasutaja avatar

Oih, alles nüüd nägin, et Noortebändil ei esine Somnus samas eelvoorus, kus Burn Still'gi, kopisin lihtsalt nimed siia. Juu siis on ümber tõstetud vahepeal. Aga Somnus on see-eest 8.ndal vaabruaril, Von Krahl'is kui ma ei eksi.
Seega lubatud 'reklaam' sai ikkagist tehtud. :)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 31 Jaan 2007 17:44 
Eemal
Kasutaja avatar

PDA kirjutas:
Ringo kirjutas:
Tase on hea!
aga ausalt öeldes on räige kopp ees selles emo meets death metal stiilist :twisted:

Mees, ma ei mõtle midagi halvasti, aga tee endale ennem selgeks mida mõistetakse emo kui muusikastiili all. Ja siis kui see selgeks tehtud, siis uuri ka kuidas kõlab hardcore.

Siis oled järgmine kord targem ja annad edasi adekvaatsemat infot oma kommentaarides.

Ei koti! See subgenre'tamine on juba liiga räigeks läinud, nimetan kuidas tahan, kui ei meeldi koli venemaale.... :lol:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 31 Jaan 2007 19:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Ringo kirjutas:
PDA kirjutas:
Ringo kirjutas:
Tase on hea!
aga ausalt öeldes on räige kopp ees selles emo meets death metal stiilist :twisted:

Mees, ma ei mõtle midagi halvasti, aga tee endale ennem selgeks mida mõistetakse emo kui muusikastiili all. Ja siis kui see selgeks tehtud, siis uuri ka kuidas kõlab hardcore.

Siis oled järgmine kord targem ja annad edasi adekvaatsemat infot oma kommentaarides.

Ei koti! See subgenre'tamine on juba liiga räigeks läinud, nimetan kuidas tahan, kui ei meeldi koli venemaale.... :lol:

Kui endal see subgenretamine nii pinda käib, mida sa siis lõõbid siin niisama kõikide erinevate 'genretega' kui sa ise ei tea, mis need on. Ära räägi, seda, mida sa ei tea.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 31 Jaan 2007 21:18 
Eemal
Kasutaja avatar

McBrainless kirjutas:
Ringo kirjutas:
PDA kirjutas:
Ringo kirjutas:
Tase on hea!

Kui endal see subgenretamine nii pinda käib, mida sa siis lõõbid siin niisama kõikide erinevate 'genretega' kui sa ise ei tea, mis need on. Ära räägi, seda, mida sa ei tea.

Ma rääkisin nagu üldsiselt sellest stiilist, kutsuge teda kuidas tahes: Metalcore, Hardcore, Ultraheavycore, Notsoheavycore.----ma ei tea selle nimetust. Aga ma tean, mis on deathmetal ja mis on emo, sellest tulenevalt ma väljendasingi ennast nende stiilide läbi ning ma arvan ,et mõte oli arusaadav. Nii ,et pange noku püksi ja tulge peole.... :x
Ja türa see stiili värk on siuke keemia, et keegi enam ei tea mis on mis, pole vaja tarka panna koguaeg arvates, et sina just täpselt tead, mis mingi teatud stiil endast kujuatab, kuskil foorumis enam midagi öelda ei saa, ilma et mingi tähenärija segast ei tuleks peksma. ÄRGE AJAGE NÄRVI RAISK!!!
pakkaa Valerid, Nikolaid ja Vljatseslavid!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01 Veebr 2007 19:21 
Eemal

Ok selge, aga kui sa tead hästi mis asi emo on, siis äkki valgustad, mis osa või mis on need emo elemendid Burn Still'i muusikas.

See meeldib ka veel, et need kes veits ei meeldi on automaatselt venelased, lahe.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01 Veebr 2007 19:30 
Eemal
Kasutaja avatar

Ringo kirjutas:
McBrainless kirjutas:
Ringo kirjutas:
PDA kirjutas:
Ringo kirjutas:
Tase on hea!

Ma rääkisin nagu üldsiselt sellest stiilist, kutsuge teda kuidas tahes: Metalcore, Hardcore, Ultraheavycore, Notsoheavycore.----ma ei tea selle nimetust. Aga ma tean, mis on deathmetal ja mis on emo, sellest tulenevalt ma väljendasingi ennast nende stiilide läbi ning ma arvan ,et mõte oli arusaadav. Nii ,et pange noku püksi ja tulge peole.... :x
Ja türa see stiili värk on siuke keemia, et keegi enam ei tea mis on mis, pole vaja tarka panna koguaeg arvates, et sina just täpselt tead, mis mingi teatud stiil endast kujuatab, kuskil foorumis enam midagi öelda ei saa, ilma et mingi tähenärija segast ei tuleks peksma. ÄRGE AJAGE NÄRVI RAISK!!!

Mis kuradi õigusega sa hakkad kohe kõiki inimesi, kes sind 'närvi ajavad' kohe venelasteks sõimama. Kui sina tead ainult, mis on emo ja, mis on deathmetal ja selle järgi sead kõik võimalikud muusikad kus onmetali, hardcore jne. elemente, siis edu sulle.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 01 Veebr 2007 20:01 
Eemal
Kasutaja avatar

McBrainless kirjutas:
Ringo kirjutas:
McBrainless kirjutas:
Ringo kirjutas:
PDA kirjutas:
Ringo kirjutas:
Tase on hea!

Mis kuradi õigusega sa hakkad kohe kõiki inimesi, kes sind 'närvi ajavad' kohe venelasteks sõimama. Kui sina tead ainult, mis on emo ja, mis on deathmetal ja selle järgi sead kõik võimalikud muusikad kus onmetali, hardcore jne. elemente, siis edu sulle.

Tänks mees, edu on vaja :lol: :lol: :lol:

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 21 Veebr 2007 18:30 
Eemal
Kasutaja avatar

ma ei hakka seda kõike siin uuesti quote'ima, seega ütlen lihtsalt et pöördun sellega ringotingo poole...

...paras oinas

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 05 Mai 2007 00:56 
Eemal
Kasutaja avatar

Niisiis.
Uus ports EP'sid on kohale jõudnud, ning kõik, kes veel seda soetada sooviksid võivad selle endale.... soetada.

Tellimine.
Et EP'd endale soetada, saatke kiri aadressile burnstill@gmail.com. Pealkirjaks pange "Burn Still EP" ning tellimusse lisage:

* ees- ja perekonnanimi
* aadress

Plaadi hinnaks on 125 krooni (sisaldab ka saatmiskulusid Eesti piires)
Kui aga elate Tallinnas, siis saab ka otse meie käest osta 100 krooni eest.

Raha palume kanda Hansapanka:

* saaja: Olev Ladva
* konto nr: 221028966510
* selgitus: oma nimi +Burn Still EP

Nii pea kui raha on käes, saadame teile ka kinnituse!

Postitamine toimub nädalalõppudel ja plaat peaks kohale jõudma 2-3 päevaga.

Suured tänud toetuse eest!

Burn Still (http://www.purevolume.com/burnstill ja http://www.myspace.com/burnstill)

Samuti on MySpace'i lehel ka uus lugu üleval (My Sweet Destiny) ning ka väikene live video, lindistatud Rock Cafe's, millel kahjuks on heli ja pilt natukene nihkes - tänu youtube'ile.

Kõike paremat!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 05 Mai 2007 10:33 
Eemal
Kasutaja avatar

täitsa hea bänd :D vahepeal on hea kuulata!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 15 Aug 2007 23:03 
Eemal
Kasutaja avatar

Burn Still'i MySpace'i lehel on üleval uhiuus lugu!!

Nimeks siis Sacrifice For Nothing, ning looke on lindistatud Zorg Sound Laboratories'is.

Head kuulamist!!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 15 Aug 2007 23:06 
Eemal

6+ lugu

Burn Still on selline bänd mida esialgu kuulates ei ütleks et see eesti bänd oleks, nii palju kui on võimalik olnud tõmmata on kõik tõmmatud burn stillilt ja pleieris mitmeid kordi läbi kuulatud

absoluutselt mitte ühtegi halba sõna, ja nad esinevad veel sellel aastal Death Festil ka ;)

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 16 Aug 2007 11:44 
Eemal

martinp.p kirjutas:
ja nad esinevad veel sellel aastal Death Festil ka ;)

Deadfestil ikka ;)
Aga uus lugu on ikka väga bro, seda nii soundilt, kui ka arranžeeringult.
Edu teile!

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 56 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
et 3.0.10