Eesti Trummarite Foorum

FOORUM ON SULETUD!
Tänane kuupäev 18 Sept 2019 21:43

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 72 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Suvepäevad 2007
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 01:11 
Eemal
Kasutaja avatar

Nii, võtsin kätte ja teeks need suvepäevad ära (tänud Voe'le) -
Vasulas, Amme jõe kaldal (15 km Tartust Jõgeva poole).

Kestvus on planeeritud 1 päev, 11 august. Võimalik on jääda ööseks telkima - kes tahab, saab õhtul veel teistega trummijuttu puhuda ja miks ka mitte veidi näiteks bongode vms'ga jämmida (nt lõkke ääres).

Kohale tuuakse rekkad, mis täidavad lõppudelõpuks lava-funktisooni (rekkaid tuleb vastavalt nii palju, kui registreeritakse ära tulijaid) - täpsem info selle kohta tuleb veidi aja pärast.
Tulijate registreerimine lõpeb ära juuli viimase päevaga. Registreerima saab hakata alates 23.juulist nii, nagu on ette dikteeritud siin teemas. St. ma uuendan pisut seda teadaannet ja märgin muudatused väljatoodult ära. Ühesõnaga, registreerimisaega jääb nädala jagu.

Üritus ei saa olema väga pikk ja algab umbes kella 5 ajal.

Workshopi osas on teises teemas neid arvamusi omajagu.. ka sellega tegeldakse.

Iga tulija võtab soovitavalt kaasa kogu oma kola (löökpillid), kuid kui kola pole, ei ole hullu - saab näha, mida teised teevad ja räägivad, ehk mõni lubab oma seti taha istuda vm.

Rahadest nii palju, et see, kes tuleb, arvestagu, et lisaks bensiinirahadele läheb ka väike klots korraldusliku poole toeks.
Ma olen nõus veel lisaks mingi pangetäie nänni ja särke tegema, mida niisama päris ära ei tahaks anda.

Ürituse eesmärk - motivatsioon tuli hilja, sellepärast ei ole mõtet seda ajada eriti suureks. Mind huvitab esialgu see, kuidas Teie kujutate ette ühte "trummipäeva" Eestimaal. Kindlasti huvitab mind veel palju muudki, aga leian, et ei ole vajalik leiutada jalgratast, vaid on tarvis hoopis sõitma õppida. (= Väga hea meelega võtan selle ürituse järgmisel aastal põhjalikult käsile isegi siis, kui mingil imelikul põhjusel peaks osavõtjate arv väikeseks jääma. Elu üllatab ja hea on lihtsalt õigel ajal õiges kohas olla. Kes teab mis peale kavatsetava veel juhtuma hakkab :P

Miks ma ei haara siia tegemistesse praegu massiliselt teisi.. keda iganes? Praktika on kogemus ja kogemus näitab. Olles olnud nii mõnegi ürituse korraldamise juures, siis vastutab kas 1 inimene või mitte keegi. Saavutades (loodetavasti) trummar.com foorumlaste poolehoiu ürituse raames, jätaksin ma endale õiguse otsustada käesolevas tekstis esinevate korralduslike aspektide osas.
Kes ei ole sellega nõus, võib vabalt oma soovitusi jagada. Muidugi olen sunnitud nentima fakti, et päris üksi ei tee ma seda asja kunagi ära (kui päris pooleks end ei taha tirida - ja kogemus näitab ühtlasi ka seda, et toredaid inimesi leidub Eestimaa peal üksjagu), niiet kes on nõus abistama ja/või suudab välja pakkuda lahedaid ja innovatiivseid lahendusi ürituse raames, on väga oodatud ühendust võtma.
Seda saab vabalt teha interneti teel - vastusena foorumisse, PS siia. Kõik ideed lähevad kirja ja oma eesmärgiks olen ma võtnud asjaga tegeleda. Usinad abistajad ei jää kohe kindlasti tänutäheta.

Enne registreerimisaega on siin oleval kogu info. Palun jälgida pidevalt teemat ja muudatusi!

Viimati muutis laser, 11 Juul 2007 00:21, muudetud 3 korda kokku.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 06:45 
Eemal

Kogu asi on ilgelt lahe..aga samas ma usun, et ma pole ainuke kes jääb ise mõtlema ja põdema, kuidas enda kola kohale saada..aga kui soov on suur, leiab ilmselt kuidagi ikkagi mõne sõbra suurema autoga..

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 12:01 
Eemal

mina juba ootan huviga...väga tahaks tulla..

..ma ei saanud täpselt aru...kas igale hingele kes oma seti kaasa võtab saab oma rekka haagise?? ...ja kas sinna kuulub ka mingi set mikreid ja PA ?

..ei...väärt ettevõtmine igal juhul..toetan!

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 12:47 
Eemal
Kasutaja avatar

Eks sellepärast ma selle teema siia üles lükkasingi, et kõik saaks omale aegsasti autod ja värgid orgunnida. Mul ei ole ka veel lube, järelikult pean kellegi ära moosima. Kindlasti tahaks vähemalt ühe seti kohale vedada.
Ühele rekkale mahub palju sette. See on nagu lava. Ma arvan siiski, et ise ei ronikski rekka peale. Üritan omale leida väikese katusealuse, kuhu alla läheb vaip ja sinna trummid. Kõik võiksid ka registreerides ära täpsustada, kuidas nad oma trummikomplekti eksponeerimist/paigutamist ette näevad. PA ja mikrid on oma teema - kui kõik ära mikerdada, läheb lärm ainult suuremaks. Kes tahab, võib sellega omaalgatuslikult tegelda, aga peab sellest mind enne teavitama. Kui PA tuleb, siis ainult workshopi tegijale või mõnele muule "peaesinejale".

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 13:03 
Eemal
Kasutaja avatar

what is PA?

aitäh tähelepanu eest!

+372 5698 5605

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 13:04 
Eemal

seega veel üks jutt...mmm..trummid toome kohale..aga teatavasti on öösel niiske, ja samuti ei kannata trummid ka päev läbi kuuma päikese käes olemist (no ehk kannatabki, aga head ei tee alati)..et kui vajadus tekib ega siis muud võimalust polegi, kui jälle asi autosse pakkida?
Samuti muuseas.. :roll: nii mõnelgi (nagu minul) pole just kõige väiksem komplekt...

heh, kes on "peaesinejad" mõned mainekamad või niisama kakeldakse kes on kõige lahedam trummar.. :P

aga jah..tglt on päris lahe asi...kui asjad saaks paika endal, siis tahaks ka seal põristada ehk..

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 13:26 
Eemal
Kasutaja avatar

öösel võib ju niiske olla, keegi ei käsi seal kohapeal vahtida järgmise päevani. ööseks pakitakse trummid ära - kui on soetatud trummikomplekt, siis rohkem transporditavatel trummidel on loogiliselt võttes kaitseks hardcased või drumbag-komplekt. Kui neid ei ole, siis ilusat õmblemist/meisterdamist/hankimist. kuna trummid kuuma ei kannata, siis on loogiline, et ka lavad (millel on katus), paigutatakse nii, et päike peale ei paistaks. vahet pole kui palju sul seda kola on, sa ei pea ju kõike kaasa vedama.
ja vaat kui peaesineja tuleb, siis kindasti on ta päris mainekas. kui ei tule, siis järelikult ei ole ma niipalju pappi kokku ajand, et see juhtuks.
kaklemise teemat ei taha väga aretada.. päevakava on selle jaoks, et kõik oma osa saaks üritusest ;)

pa on public adress, ehk siis mikserpult plus kõlarid ja võimud n staff

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 14:06 
Eemal
Kasutaja avatar

Kas ainult foorumlased on oodatud, või võib muid trummareid ka kaasa kutsuda?

http://www.redneckrampage.ee

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 14:23 
Eemal
Kasutaja avatar

Tundub isegi huvitav.
Aga seda rekka/lava asja tahaks selgemaks saada. Päris niisama mingi asja peale ei tahaks trumme jätta - tuleb vihm ja siis pole kõige toredam.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 14:29 
Eemal
Kasutaja avatar

Oodatud on kõik trummihuvilised, otseloomulikult. Ma pean ainult selle asja välja mõtlema, kuidas see registreerimine välja hakkab nägema.. jne.
Rekka värgist nii palju, et see on tavaline rekka, millel käib lihtsalt 1 või 2 külge ära. ma üritan saada kusagilt ka palju kilet, et (nagu välisüritustel kogetud) vihma korral tõesti igaks juhuks võtta oleks.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 17:09 
Eemal
Kasutaja avatar

päris huvitav tundub olevat, seal saaks isegi drum batteleid korraldada, aga noorematel trummisõpradel nagu mina pole transporti :D:D:D

rekkadest niipalju et tavaliselt on kärude pikkus 11-14 meetrit, et sinna peaks mitu setti ikka üles mahtuma ja ma arvan , et rekkadel on koormakatted olemas, ja Sa ei peagi nii palju kilet varuma

mina olen vb isegi käpp muidu

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 20:20 
Eemal
Kasutaja avatar

Saaksin muidu transpordiga aidata, aga praeguse seisuga on mul need tööpäevad :( Reede ehk veel kuidagigi suudaksin ära rääkida, aga neljapäev on cancel variant. Ja võiks olla küll 2 päevane, mul pole selle vastu midagi.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 22:11 
Eemal

erlandson kirjutas:
what is PA?

aitäh tähelepanu eest!

võimendus

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 18 Juun 2007 22:51 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma oleksin abistamises kindel käpp, kui midagi vaja on.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 21 Juun 2007 23:26 
Eemal

Väike ettepanek, et seal võiks olla sihuke koht kus tahtja saaks müüa nt oma taldrikuid või muud trummi kraami

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 72 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
et 3.0.10