Eesti Trummarite Foorum

FOORUM ON SULETUD!
Tänane kuupäev 21 Okt 2019 07:17

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 113 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 09 Juul 2009 21:03 
Eemal
Kasutaja avatar

Margus kirjutas:
Kuid lahtine on veel see, kus see korraldada. Hea meelega pakuks enda poolt see kord abi, kuid Jann pakkus oma proovikat.

Nii suur mu proovikas ka nüüd ei ole :D Inimesed mahuks ilusasti ära, ehk paar settigi :) ...nüüd kus 20 huvilist on juba ennast märku andnud, muutub ka Mari ehk leebemaks ja saame tema vägevat telki ja muruplatsi kasutada.
Aga mis siin ikka, tegevused võiksid samad olla...saabki võrrelda, kes aastaga kuhugi arenenud on :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 09 Juul 2009 23:09 
Eemal

Aga siis ootaks järgmisena miskeid kuupäevi ja kohta ka? kasvõi maakond oleks abiks. Kus eelmisel aastal toimus?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Juul 2009 10:32 
Eemal
Kasutaja avatar

Kuidas oleks juuli lõpp, augusti esimesed nädalavahetused?
Eelmiseltel aastatel toimus üritus umbes 50-60 km kaugusel Tallinnast ehk Paunküla järve kandis.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Juul 2009 13:03 
Eemal
Kasutaja avatar

Sobiks augusti algus kõige paremini...

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Juul 2009 14:38 
Eemal
Kasutaja avatar

6.-8. august olen raudselt kinni, kõik muud ajad sobivad.

http://www.redneckrampage.ee

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Juul 2009 15:06 
Eemal

kuskil peale 5. augustit oleks mul ka parem.... kui kokkutulek toimub Pärnu kandis saaks varem kah...

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Juul 2009 16:46 
Eemal

Ma arvan, et kõige parem on ikka korraldajatel mingi kuupäev paikka panna, mis sobib eelkõige neile, sest nemad seda asja ju veavad. Praktika näitab ka, et kui siin inimesed enda järgi aegu soovitavad, siis kõik soovitajad ei pruugi lõppude lõpuks ikkagi kohale ilmuda, muutes eelneva planeerimise jms korraldusliku poole mõttetuks.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10 Juul 2009 16:59 
Eemal

kellamees kirjutas:
Ma arvan, et kõige parem on ikka korraldajatel mingi kuupäev paikka panna, mis sobib eelkõige neile, sest nemad seda asja ju veavad. Praktika näitab ka, et kui siin inimesed enda järgi aegu soovitavad, siis kõik soovitajad ei pruugi lõppude lõpuks ikkagi kohale ilmuda, muutes eelneva planeerimise jms korraldusliku poole mõttetuks.

aga korraldajad siis võiksid ju pmst mingi ajavahemiku öelda millal see toimub. tean, et täpset kuupäeva on raske öelda aga umbkaudu ikka võiks... aga muidu ma olen sinuga täiesti Nõus :P

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11 Juul 2009 02:18 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma küll, ei tea, mis eelmine aasta korda saadeti(Laseri juures ei saa), aga sellel aastal võtan koorma enda kanda.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11 Juul 2009 02:22 
Eemal
Kasutaja avatar

Igaühel on oma aeg, millal ta saab ja millal ei saa üritusel osaleda ja paratamatult ei ole võimalik kõigiga arvestada. Ilmneb juba statistiliselt, et pooled lubajatest jätavad tulemata. See on paratamatus ja sellega tuleb leppida.
Kuna mul oli sel kevadel räigelt palju tegemist (keskkooli lõpetamine ja ülikoolidesse sisseastumine peaks ehk kvalifitseeruma), siis loogiline, et ma ei ole jõudnud suvepäevade korraldamisega tegeleda.
JA ma ei ole nõus korraldama midagi üle jala. Kui teha, siis korralikult ja läbimõeldult, ja ma pean tahtma seda teha, sest suvepäevad on koht, kus peaks valitsema rõõmus meeleolu ja ajaveetmine peab olema kõigile meelelahutuslik.
Kuna praegu on palju aega raisku läinud ja inimesed ei veeda internetis sellisel suvisel ajal eriti aega, siis pean targemaks sel aastal suvepäevad ära jätta. Kui keegi tahab seda kusagil omakeskis teha, siis palun väga. Kuna hullud initsiatiivipursked ilmnevad alles nüüd, juuli keskel, siis on ilmselge, et ei mõelda sellele, et ürituse korraldamine nõuab aega ja jõudu. "Mis siis kui hakkab vihma sadama; mis siis kui hakkab päike paistma ja trummide kate läheb kõveraks; mis siis kui trummikest on märg.. jne jne," sellele kõigele tuleb mõelda, et ka järgnevatel kordadel külastajaid oleks. Eelmisel korral tuli selleks pool aastat koguaeg valvel olla ja mõelda, mida saaks paremini teha ja mida saaks teha, et oleks järgmisel korral rohkem tulijaid. Kuna a tavatsen seda traditsiooni järgida, siis järgmistel minu (ja vabatahtlike abiliste) poolt korraldatud suvepäevadel on jällegi rohkem osalejaid kui eelmisel.
Lisaks, kõigil (võibolla osadel mitte) on puhkused ja väljasõidud ammu planeeritud, eriti neil, kes on graafikupõhisel tööl.
Et järgmine aasta oleks vägev suvepäevateema, siis tuleks juba praegu käia välja ettepanekud, uute atraktsioonide kavandid, ja nende teostajad. Millegipärast ärgatakse alati liiga hilja.
Üleüldiselt jätaks need suvepäevad paarisarvuga aastanumbritele.
Ma vabandan südamest, kui ma killustasin kellegi suure illusiooni 2009. aasta ideaalsetest suvepäevadest, aga ma luban, et see ideaalne siiski tuleb, lihtsalt mitte selle aastanumbri sees. Ja kes teab, kuidas asjad välja kujunevad. Äkki ilmub keegi salapärane suurte ruumidega, kus lahedaid trummikomplekte esitleda ja kära ja müra võib teha. Ma annan sellest kindlasti teada.
Praegu sai vast kõik öeldud.
Kui kellelgi on tõsiseid pretensioone, siis palun need endale jätta.

Päikest ja harjutamisrõõmu! (=

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11 Juul 2009 03:58 
Eemal
Kasutaja avatar

Hetkel on toimumiskoht Janni proovikas või siis minu juures(suht päraperses Tartu lähedal). Fakt on, et see kord ei toimu tavapärases kohas. Ideed ja muud ettepanekud on mõistagi väga oodatud!

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11 Juul 2009 04:31 
Eemal
Kasutaja avatar

jann kirjutas:
Margus kirjutas:
Kuid lahtine on veel see, kus see korraldada. Hea meelega pakuks enda poolt see kord abi, kuid Jann pakkus oma proovikat.

Aga mis siin ikka, tegevused võiksid samad olla...saabki võrrelda, kes aastaga kuhugi arenenud on :D

Ma söön oma kaheksa tollise splashi, kui Erik pulgavõistluse kinni paneb :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11 Juul 2009 11:21 
Eemal
Kasutaja avatar

Margus kirjutas:
jann kirjutas:
Margus kirjutas:

Ma söön oma kaheksa tollise splashi, kui Erik pulgavõistluse kinni paneb :D

Hakka oma splashi keetma juba. Äkki saab pehmem. :mrgreen: Aga kui janni ruumis, siis loeme mitu korda pulk edasi-tagasi põrkab? Et paljud mängud jääksid tegemata. See eest aga saaks pidulikudes riietes istuda söögilauda, mis oleks ka suht trummarlik ju. :lol: Mulle sobiks. (y)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11 Juul 2009 13:37 
Eemal
Kasutaja avatar

Oleks ka tulija, kuid vaevalt see midagi enam muudaks

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 13 Juul 2009 00:30 
Eemal
Kasutaja avatar

Njaa, arvestades Laseri juttu, tuleb siis teha lihtsalt trummarite kogunemine :) Kuna ma olen juuli lõpus ja augusti alguses Tartumaal puhkamas võiks täitsa Marguse juures hängida :)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 113 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
et 3.0.10