Eesti Trummarite Foorum

FOORUM ON SULETUD!
Tänane kuupäev 18 Sept 2019 21:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 112 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: 31 Okt 2009 01:01 
Eemal
Kasutaja avatar

no krt .... ma ei ütleks, et ma just vähe kaupa ja rahhi liigutan aga kui mina midagi müün siis ma küll väga ei looda, et narvast või rakverest või uugametsast keegi sellepärast ekstra paidesse peaks sõitma ( sesmõttes et mina niikuinii ei viitsiks sinna näitama minna :mrgreen: ) ... ise kasutan juba ammu sellist skeemi, et kui ostan, kannan pool rahast ette, lasen kauba ära saata ja kui sobib kannan teise poole ... ei ole ise kedagi üle lasknud ja ei ole mindki ... eesti on väike kasteate ja kui tõesti mingi arvestatav summa kuidagi saamata jääks, küll siis viitsiks narva ja rakverre või uugametsa ka sõita :whistle:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 31 Okt 2009 12:20 
Eemal

Washer kirjutas:
no krt .... ma ei ütleks, et ma just vähe kaupa ja rahhi liigutan aga kui mina midagi müün siis ma küll väga ei looda, et narvast või rakverest või uugametsast keegi sellepärast ekstra paidesse peaks sõitma ( sesmõttes et mina niikuinii ei viitsiks sinna näitama minna :mrgreen: ) ... ise kasutan juba ammu sellist skeemi, et kui ostan, kannan pool rahast ette, lasen kauba ära saata ja kui sobib kannan teise poole ... ei ole ise kedagi üle lasknud ja ei ole mindki ... eesti on väike kasteate ja kui tõesti mingi arvestatav summa kuidagi saamata jääks, küll siis viitsiks narva ja rakverre või uugametsa ka sõita :whistle:

Pange tähele, mees räägib tõde.

Olen ise ka enda asjad samamoodi ajanud ja pole mind kordagi üle lastud. 3 korda kui ma olen kohale sõitnud, et asja näidata ja nö diil ära teha, siis on mind üle lastud. Ja tegu on olnud just inimestega Tallinnast. Hämmastaval kombel olen nii Rakvere, Pärnu kui Võru inimestega ülekande teel ilma probleemideta äri ajanud. Minu soovitus on lihtsalt leppida e-maili teel kokku, et ajate äri ülekandega, sest jama korral on kohe dokument politseile ette näidata, mis tõestab teie õigust.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 18 Nov 2009 17:27 
Eemal
Kasutaja avatar

kellamees kirjutas:
Washer kirjutas:

Pange tähele, mees räägib tõde.

Olen ise ka enda asjad samamoodi ajanud ja pole mind kordagi üle lastud. 3 korda kui ma olen kohale sõitnud, et asja näidata ja nö diil ära teha, siis on mind üle lastud. Ja tegu on olnud just inimestega Tallinnast. Hämmastaval kombel olen nii Rakvere, Pärnu kui Võru inimestega ülekande teel ilma probleemideta äri ajanud. Minu soovitus on lihtsalt leppida e-maili teel kokku, et ajate äri ülekandega, sest jama korral on kohe dokument politseile ette näidata, mis tõestab teie õigust.

Seega jõudsime lahenduseni, kuidas oleks kõige mõistlikum äri ajada?
Ehk nüüd võiks kedagi hea äri eest ka kiitma hakata ja poleks see ehk enam nii mõttetu?
Oleks ju hea, kui tead, kellele võiks juba terve summa ette ära kanda ja ei pea iga ülekande eest 6 krooni pankadele kinkima.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 23 Juun 2010 00:48 
Eemal

No ma ei tea, see teema on küll unarusse jäänud, aga tahaksin siiski kiita kasutajat sumsar, kellega tasub äri ajada. Kandsin raha korraga arvele ja sain kauba juba järgmise päeva hommikul cargobus kontorist kätte.
Olen kaubaga ka rahul :).

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 25 Juun 2010 21:42 
Eemal
Kasutaja avatar

Selle nädala alguses sai käidud Paides, trummikomplekti järel. Eelnevalt leppisin MSN'i kaudu kokku Urmoga ( urmo1988 ) ja sain kõik vastused küsimustele, mis tekkisid. Telefonikõne päev enne kohalesõitu kinnitas müüja tõsidust ja saigi praamipileti netis broneerida. Kohale jõudes sujus kõik probleemideta ja halbu üllatusi polnud. Asjalik mees ja väga hea kaup ! :dance: Saaremaale jõudsin põhimõtteliselt kahe setiga ja hulga muude tarvikutega.Teen ka varsti Kasutajate Instrumentidesse teema oma seti kohta ! :)

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15 Juul 2010 17:22 
Eemal
Kasutaja avatar

Ma ei teadnud kuhu seda postitada, seepärast postitan siia
Nagu näha viimasel ajal osad teemad algavad ÄA:
ning siis kui vaatad siis tuleb välja et üritab midagi oksjoni taolist asja teha.

Minu ettepanek oleks et võiks siia teemase ka siis oksjoni korraldamise võimaluse teha.
Praegused oksjonid on nii et omanik ootab senikaua kuni tuleb talle sobiv pakkumine.
Tuleks oksjoni jaoks kindlad reeglid paika panna siis nagu nt:
1) oksjoni kestvus
2) oksjoni pakkumise samm
3) ja et enampakkuja peab eseme ära ostma

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 16 Juul 2010 01:17 
Eemal

Rents kirjutas:
3) ja et enampakkuja peab eseme ära ostma

Kuidas seda nii mõjutada? kas iga inimene peab oma isikoodi profiili kirjutama või kuidas inimesi mõjutada et ta ka kindlalt ära ostaks?!? :wall:

Aga väga hea.. siis ei tegi sellist situatsiooni et keegi pakub ja tuleb välja et see pakkumine sobis aga samas ta ei tahtnud seda :clap:

+1

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 16 Juul 2010 01:49 
Eemal
Kasutaja avatar

minu subjektiivne arvamus on see, et kui panna teema ette ÄA: ehk ÄRA ANDA . .siis krt anna ära ja ära pappi küsi .... või mis ?? ... mind on ka mitu korda segadusse ajanud, et ära anda mingid asjad ja teemat avades teevad härrad raha omale :mrgreen:

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 16 Juul 2010 18:05 
Eemal

Washer kirjutas:
minu subjektiivne arvamus on see, et kui panna teema ette ÄA: ehk ÄRA ANDA . .siis krt anna ära ja ära pappi küsi .... või mis ?? ... mind on ka mitu korda segadusse ajanud, et ära anda mingid asjad ja teemat avades teevad härrad raha omale :mrgreen:

aga samas.... kui sul on ÄA siis see on pmst naq reklaam :D inimesed vaatavad rohkem :D
oksjonile peaks ette panema VR ehk Võtan Raha :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 16 Juul 2010 19:57 
Eemal

Ehk viia oksjonid osta.ee keskkonda ja lisada foorumisse siis link või teha eraldi oksjoni süsteem ja leping :)?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 16 Juul 2010 23:39 
Eemal

PaiN13 kirjutas:
Ehk viia oksjonid osta.ee keskkonda ja lisada foorumisse siis link või teha eraldi oksjoni süsteem ja leping :)?

see oleks liiga keeruline.... pigem teha lihtsalt tavaline Topic kuhu sa paned ette lihtalt märgi naq "O=oksjon" vms.
mingite lepungute vms, asjade tegemina võtaks aega... kergem on teha "reeglid" milles kokku leppida....
VMS :D

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 17 Juul 2010 23:18 
Eemal

ernes147 kirjutas:
PaiN13 kirjutas:

see oleks liiga keeruline.... pigem teha lihtsalt tavaline Topic kuhu sa paned ette lihtalt märgi naq "O=oksjon" vms.
mingite lepungute vms, asjade tegemina võtaks aega... kergem on teha "reeglid" milles kokku leppida....
VMS :D

Osta.ee-l on spetsiaalselt selline süsteem. Kasutajaleping ja seal kõik punktid kirjas. Kindlam ja turvalisem ajada oksjoneid osta.ee keskkonnas, kui foorumi keskkonnas, kus puudub kindlustunne.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 14 Aug 2010 22:11 
Eemal
Kasutaja avatar

samas kui keegi tahab ära anda endale kasu saamata ja kellelegi meeldib raha jagada siis võiks isegi oksjonid olla, aga tulu läheks foorumi ülal hoidmisele näiteks

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 15 Veebr 2011 22:17 
Eemal

Kasutaja ''Vikatimees'' on küll suli. Ostsin trummid temalt 115€ ja ei tulnud ega tulnud ja telefon oli ka välja lülitatud, lõpuks sain ta teiselt numbrilt kätte ja vabandus oli. et trummid kukkusid kapi otsast alla, mis minuarvates täielik absurd. Igatahes lubas ta 15. kindlasti tagasi maksta ja raha ei kusagil, helistasin talle kuid ta andis kellelegi teisele rääkida ning too ütles, et see ei olene temast. Teen politseisse avalduse kuid ei usu, et see raha tagasi toob, sest politseis võtab asi nii kaua aega ja tulemusteta.
Ühesõnaga hoiduge kastutajalt ''Vikatimees'' asju ostmast ja ka müümast.

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re:
PostitusPostitatud: 15 Veebr 2011 22:50 
Eemal
Kasutaja avatar

KevinLil kirjutas:
Kasutaja ''Vikatimees'' on küll suli. Ostsin trummid temalt 115€ ja ei tulnud ega tulnud ja telefon oli ka välja lülitatud, lõpuks sain ta teiselt numbrilt kätte ja vabandus oli. et trummid kukkusid kapi otsast alla, mis minuarvates täielik absurd. Igatahes lubas ta 15. kindlasti tagasi maksta ja raha ei kusagil, helistasin talle kuid ta andis kellelegi teisele rääkida ning too ütles, et see ei olene temast. Teen politseisse avalduse kuid ei usu, et see raha tagasi toob, sest politseis võtab asi nii kaua aega ja tulemusteta.
Ühesõnaga hoiduge kastutajalt ''Vikatimees'' asju ostmast ja ka müümast.

Midavittu nagu??? :mrgreen:
Saatsin ju meili üleeile :)
Ära pabla kurat võtaks, loe see läbi enne :)

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 112 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
POWERED_BY
et 3.0.10