Eesti Trummarite Foorum

FOORUM ON SULETUD!
Tänane kuupäev 12 Dets 2019 12:10

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Trummid...
PostitusPostitatud: 02 Sept 2015 21:51 
Eemal

Tervist rahvas

Mul on praegu elektritrummid ja oleks plaan päris trumme osta. Ei tea hindasid, olen vaadanud aga pole nüüd väga täpselt aru saanud. Plaan oleks osta ikka Eestist trummid, heal juhul Tartust. Kui trummid on umbes 900 eurised ja ostan näiteks Standfordist, kas siis trummikomplekti juurde saab kaasa ka trummi kotid? Ja kui palju maksavad umbes trummi ''summutajad'' vms.
Ja väike probleem on ka, ma elan majas aga minu kõrval on palju teisi maju, siukene ridaelamu, ega see neid ei häiriks, v ''päris'' trummid heli liiga kõva ilma summutajateta?

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Trummid...
PostitusPostitatud: 03 Sept 2015 10:11 
Eemal
Kasutaja avatar

1. Kui ostad poest uue komplekti, siis trummikotte tavaliselt kaasas ei ole. Need pead eraldi ostma. Kui käest-kätte ostad, siis sõltub müüjast, mõnel on kotid kaasas, mõnel mitte. Tavaliselt pole trummikomplektis ka taldrikuid, seega uuri ka see pisiasi enne ostu järgi. Muidu ostad 900€ eest komplekti aga taldrikute jaoks raha ei jäägi.
2. Kui "sellises ridaelamus" elad, siis tavalised trummid hakkavad kindlasti naabreid häirima. Kui Sul on näiteks normaalne (soe ja kuiv) kelder, siis võiks trummid sinna planeerida, kuid tegelikult peaksid trummide ümber veel omaette hea heliisolatsiooniga "kasti" ehitama - ehk nagu tuba toa sisse. Prooviks võid laenata kelleltki basstrummi ja soolotrummi ja koos naabritega testida, kuipalju läbi kostab.

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid